Zawsze pod ręką

Jeśli telefon komórkowy to Twój nieodłączny „przyjaciel” Powiadomienia SMS są stworzone właśnie dla Ciebie! Pamiętaj, szybki dostęp do informacji to zaoszczędzony czas i pieniądze.

Pierwszy krok

Wystarczy, że wybierzesz Powiadomienia SMS jako dodatkowy sposób dostępu do konta i wybierzesz jeden z poniższych pakietów – usługa dostępna dla Klientów indywidualnych, rolników, MŚP, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Co zyskujesz dzięki Powiadomieniom SMS?
• Niezależność – masz nieograniczony dostęp do informacji niezależnie od miejsca i czasu
• Pewność – wiesz, że złożona przez Ciebie dyspozycja przelewu została zrealizowana
• Poczucie bezpieczeństwa – wiesz, kiedy zmienia się saldo na Twoim rachunku, kiedy nastąpi zalogowanie do Twojego konta przez Internet

W ramach usługi Bank przekazuje Ci informacje w formie wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego.

Powiadamianie SMS – Pakiet informacyjny (SMS-y wysyłane automatycznie), w skład którego mogą wchodzić: powiadomienie o zmianie salda na rachunku, powiadomienie o uznaniu na rachunku, powiadomienie o dokonaniu transakcji kartowej oraz powiadomienie o wysokości salda na rachunku (raz dziennie o godz. 9.15 od poniedziałku do piątku).

Powiadamianie SMS – Pakiet bezpieczeństwa (SMS-y wysyłane automatycznie), w skład którego mogą wchodzić: powiadomienie o nieudanym logowaniu do bankowości elektronicznej (kanał www), udanym logowaniu do bankowości elektronicznej z nowego urządzenia (kanał www) oraz informacja o odrzuceniu przelewu.

Przewodnik SGB24.

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies