11 listopada

Od 15 listopada 2019 roku udostępniamy klientom naszego Banku nową ofertę – konto osobiste o nazwie ROR „Konto TAK!”.

ROR „Konto TAK!” to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, który zastępuje dobrze znane w ostatnich latach ROR „Konto Za Złotówkę”. To idealne uzupełnienie oferty płatności mobilnych, z których klienci Banku Spółdzielczego w Wołczynie mogą korzystać już od kilku miesięcy.


Najnowszy produkt Banku Spółdzielczego w Wołczynie to oferta działająca zgodnie z zasadą 3x1:


- 1 zł za prowadzenie konta, bez żadnych warunków;
- 1 transakcja miesięcznie zwalnia z opłaty za nowoczesną kartę debetową;
- 1 zł za wypłaty z innych niż należące do Grupy SGB bankomatów w Polsce.


W pakiecie usług klienci naszego Banku otrzymują także dodatkowe benefity od partnerów SGB – kartę Mastercard z programem lojalnościowym „Bezcenne Chwile” lub kartę VISA z programem „Visa Oferty”. ROR „Konto TAK!” zapewnia również bezpłatny dostęp do bankowości internetowej, w tym do płatności mobilnych BLIK, Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Nowy produkt Banku Spółdzielczego w Wołczynie oznacza również nowe wrażenia wizualne, związane z designerskim, pionowym projektem karty płatniczej, której posiadanie wyróżniać będzie klientów Banku Spółdzielczego w Wołczynie.

Spółdzielcza Grupa Bankowa, której nasz Bank jest członkiem, planuje, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wdrożenie nowej aplikacji mobilnej, która zastąpi „Portfel SGB”. Jej wdrożenie przewidziano na drugi kwartał 2020 roku. Wcześniej można się spodziewać udostępnienia jeszcze jednej płatności mobilnej – Fitbit Pay.