Zapomnij o noszeniu przy sobie plastikowej karty!

Zainstaluj kartę mobilną Visa z technologią HCE w swoim telefonie i płać wygodnie telefonem zamiast plastikową kartą. Nie musisz już pamiętać, żeby nosić przy sobie portfel – przecież telefon masz zawsze „pod ręką”!

Płatności będziesz realizował tak jak dotychczas, tylko zamiast karty, wystarczy zbliżyć do terminala telefon.

Zamów w Banku Spółdzielczym w Wołczynie najnowszą kartę mobilną Visa, pobierz ze sklepu Google Play aplikację „Portfel SGB”, zainstaluj ją w swoim smartfonie z systemem Android minimum 4.4 obsługującym standard NFC i realizuj płatności, kiedy tylko potrzebujesz.

Do przeprowadzenia transakcji nie jest potrzebna nowa karta SIM ani połączenie z Internetem, a płatności do kwoty 50 zł nie wymagają podania PIN-u.
Karta wydawana jest do rachunków prowadzonych w złotych.

Dzięki debetowej karcie mobilnej Visa:
• możesz dokonywać płatności w kraju i za granicą,
• możesz dokonywać wypłat gotówki w kraju i za granicą w bankomatach, które posiadają funkcje zbliżeniowe,
• cały czas masz pod kontrolą ilość środków, które pozostały na koncie do Twojej dyspozycji, ponieważ każda transakcja będzie obniżała środki dostępne na rachunku.

Jak widzisz, dokonywanie płatności jeszcze nigdy wcześniej nie było takie proste!
W przypadku pytań i wątpliwości, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów kontaktowych placówek lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do placówek naszego Banku.

Pełna informacja w naszych placówkach:

Placówki

Formularz kontaktowy