W dniu 1 maja br. w Wołczynie odbył się III Turniej tenisa stołowego o puchar Banku Spółdzielczego w Wołczynie. Wzięło w nim udział przeszło 70 zawodników, m.in. z Wołczyna, Opola, Nysy, Częstochowy, Wielunia, Korfantowa, Lelowa, Brzegu, Niemodlina, Olesna, Namysłowa i Kluczborka. Turniej stał na wysokim poziomie. Mimo tak dużej liczby uczestników, bardzo sprawnie poprowadził wiceprezes OZTS Opole –Pan Zdzisław Grobelski. Turniej mógł się odbyć dzięki uprzejmości Burmistrza Wołczyna, któremu Zarząd BS w Wołczynie dziękuje za udostępnienie hali sportowej.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi (pierwsze 8 miejsc w każdej z kategorii), które ufundował BS w Wołczynie, a nagrody wręczali prezesi Banku – Jacek Baldy i Mariusz Chrzanowski oraz wiceprezes MKS Wołczyn – Pan Szczepan Mały.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wołczynie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w turnieju, Panu Grobelskiemu za bardzo sprawne prowadzenie, a także za przyjacielską, sportową atmosferę i zaprasza do udziału w turnieju w przyszłym roku.

Wyniki III Turnieju o puchar Banku Spółdzielczego w Wołczynie


Kategoria – zawodnicy zrzeszeni – mający wykupione licencje PZTS.

Miejsce Nazwisko i imię Klub
1.  Józala Waldemar  PONG Wieluń
2.  Sinicki Maciej  niestowarzyszony
3.  Koczyba Mariusz  Liswarta Lisów
4.  Chybiński Marek  Lelowia Lelów
5.  Tobiasz Wojciech  niestowarzyszony
6.  Kolman Marcin  AZS PWSZ Nysa
7.  Głuszek Wojciech  LUKS MGOKSiR Korfantów
8.  Krąpiec Klaudiusz  LUKS MGOKSiR Korfantów
9 – 12.  Obermajer Cezary  MKS Wołczyn
Pawłowski Dariusz UKS Lotnik Olesno
Pychynski Sławomir PONG Wieluń
Witczak Filip MKS Wołczyn
13 – 16.  Soczyński Tadeusz  MKS Wołczyn
Cyndera Jakub  OKS Olesno
Machoń Radosław  LZS Odra Kąty Opolskie
Kijak Maciej  OKS Olesno
17 – 24.  Wodniak Ireneusz  LZS Żywocice
Sobczyk Kacper  GUKS Byczyna
Mały Szczepan  MKS Wołczyn
Kuźmiński Paweł  UKS Sokolik Niemodlin
Mędrecki Rafał  MKS Wołczyn
Piasecki Piotr  LZS Żywocice
Kleszcz Krzesimir  OKS Olesno
Budkiewicz Szymon  AZS PWSZ Nysa
25 – 28.  Sobczyk Tobiasz  GUKS Byczyna
Pencz Jarosław  UKS Sokolik Niemodlin
Kuźmiński Piotr  UKS Sokolik Niemodlin
Morawiec Daniel  LUKS MGOKSiR Korfantów
29 - 31  Polak Michał  OKS Olesno
Sobczyk Albin  GUKS Byczyna
Kleszcz Zdzisław  OKS Olesno

 

Kategoria – amatorzy:

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość
1.  Gąsiorski Paweł  Częstochowa
2.  Wójcik Rafał  Bytom
3.  Ciekański Jerzy  Wola Wiązowa
4.  Janeczek Lesław  Pajęczno
5.  Piasecki Marek  Opole
6.  Szopa Dariusz  Wieluń
7.  Żurek Paweł  Częstochowa
8.  Hanas Andrzej  Gorzów Śląski
9 – 12.  Wiśniewski Mateusz  Gorzów Śląski
Poprawa Janusz  Kluczbork
Langhamer Krzysztof  Wierzchy
Wilk Marek  Gorzów Śląski
13 – 16.  Gogol Andrzej  Mnichowice
Skotnik Mieczysław  Siemianice
Kunaszewski Leon  Wołczyn
Graczyk Jacek  Działoszyn
17 – 24.  Mały Anna  Wołczyn
Patrzałek Mateusz  Skarbimierz Osiedle
Kołbuc Radosław  Polkowskie
Kunaszewski Adam  Wołczyn
Baldy Jacek  Kluczbork  (Prezes Zarządu BS Wołczyn)
Matkowski Stanisław  Włochy
Bulak Kazimier  Kluczbork
Przebierała Tomasz  Częstochowa
25 – 28.  Poprawa Paweł  Kluczbork
Langner Piotr  Bażany
Rubin Dawid  Wołczyn
Wołowski Ryszard  Wołczyn
29 – 32.  Langner Dominik  Bażany
Frankiewicz Filip  Wołczyn
Chrzanowski Mariusz  Namysłów (Wiceprezes Zarządu BS Wołczyn)
Wateha Robert  Brzeg
33 - 34  Drab Andrzej  Pajęczno
Skotnik Paweł  Siemianice
35 – 36.     Mrówczyńska Bogusława Szum
Kania Bolesław  Wołczyn
37.  Abram Paweł  Skałągi


Składamy podziękowanie za udział wszystkim uczestnikom turnieju, p. Zdzisławowi Grobelskiemu za sprawne przeprowadzenie zawodów, a Zarządowi i zawodnikom MKS-u Wołczyn za pomoc w organizacji tejże imprezy.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Wołczynie



Prezes Zarządu otwiera Turniej

Trofea do zdobycia

Turniej prowadził profesjonalny sędzia

Zawodnicy walczyli o każdy punkt

Zarząd Banku nie miał taryfy ulgowej

Prezes Banku ogłasza wyniki

Zwycięzca nie krył radości

Wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika

Dyplom dla seniora turnieju

Laureaci turnieju