W Banku Spółdzielczym w Wołczynie mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń. Decydując się na ubezpieczenie z nami, macie Państwo pewność wyboru najlepszej oferty.

Concordia Ubezpieczenia Grupa GENERALI od ponad 20 lat dba o kompleksową ochronę ubezpieczeniową osób prywatnych i firm. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach i kredytobiorcach. Należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych.

Po otrzymaniu wszystkich wymaganych zgód regulacyjnych i antymonopolowych, w dniu 29 listopada 2018 r., Generali zawarło finalną umowę przejęcia spółki życiowej i majątkowej Concordii od dotychczasowych niemieckich udziałowców. Grupa Generali jest niezależną, włoską Grupą, o silnej pozycji międzynarodowej. Założona w 1831 roku, Grupa Generali działa w 50 krajach, zatrudnia niemal 71 000 pracowników na świecie i obsługuje 57 milionów klientów. W 2017 roku przypis składki Grupy przekroczył 68 miliardów euro. W Polsce Generali działa od 1998 roku i zatrudnia lokalnie 1300 pracowników. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe klientom indywidualnym oraz korporacyjnym, a także ubezpieczenia na życie, prowadzi także działalność w segmencie funduszy emerytalnych. Generali zajmuje 7 pozycję na rynku polskim ze składką przypisaną brutto 550 mln euro w 2017 r.

31 października 2019 Concordia Capital S.A. połączyła się z Generali Życie T.U. S.A. Stała się w ten sposób częścią międzynarodowej Grupy Generali. Tym samym wszyscy klienci posiadający ubezpieczenie w Concordia Capital S.A. stali się klientami Generali Życie T.U. S.A. Umowy ubezpieczenia, zawarte z Concordia Capital S.A., pozostają w mocy. Za ich realizację odpowiada obecnie Generali Życie T.U. S.A.

Od 2 stycznia 2020 r. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych przekształciła się w spółkę akcyjną. Kontynuuje dotychczasową działalność pod nazwą: Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna.

Concordia współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju. Liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa, Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych, Najwyższa Jakość Quality International, Firma Ubezpieczeniowa Roku, to gwarancja najwyższego standardu obsługi. Jakość, którą Concordia oferuje od momentu przekazywania informacji o produktach aż do posprzedażowej obsługi, jest także potwierdzana przez jedną z najmniejszych liczb reklamacji składanych do Rzecznika Finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Concordia Ubezpieczenia.

Aby wykupić ubezpieczenie wystarczy przyjść do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Wołczynie (lista placówek). Nasi pracownicy udzielą dodatkowych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Więcej informacji w zakresie oferowanych przez Bank ubezpieczeń.