W Banku Spółdzielczym w Wołczynie mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń. Decydując się na ubezpieczenie z nami, macie Państwo pewność wyboru najlepszej oferty.
 
Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.
 
Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać w Oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Concordia Ubezpieczenia.
 
Aby wykupić ubezpieczenie wystarczy przyjść do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Wołczynie (lista placówek). Nasi pracownicy udzielą dodatkowych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.