xiaomi

Klienci Banku Spółdzielczego w Wołczynie posiadający kartę Mastercard mogą już płacić nową opaską Xiaomi.

 Xiaomi i Mastercard wspólnie upowszechniają płatności zbliżeniowe wśród Polaków, wprowadzając na rynek nową opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC.
Xiaomi Mi Band to najpopularniejsza marka opasek sportowych nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Użytkownicy cenią w niej niezawodność, dokładność pomiarów i wygodę użytkowania. Opaska jest doskonałym towarzyszem aktywności oraz codziennego życia. Pozwala rejestrować wyniki treningów, badać stan zdrowia czy jakość snu. Świetnie sprawdza się jako dyskretny i wygodny ekran do powiadomień ze smartfonu. Jedyną cechą, której do tej pory brakowało to możliwość płatności zbliżeniowych. Dzięki współpracy z Mastercard teraz to się zmienia. W Banku Spółdzielczym w Wołczynie możemy już płacić za zakupy, używając wirtualnej karty płatniczej Mastercard zapisanej w formie tokena w opasce Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC.

xiaomi1
Proces płatności nowym smart bandem jest bardzo prosty. Wystarczy w aplikacji Mi Fit wybrać usługę Xiaomi Pay, dostępnej przy zakupie opaski, wprowadzić dane wybranej karty Mastercard, a następnie odpowiedni token zostanie wgrany na urządzenie, którym od tej pory będzie można płacić w sposób równie łatwy, co zegarkiem lub telefonem. Użytkownik Xiaomi Mi Band 6 NFC przed pierwszą płatnością danego dnia musi wybrać kartę zapisaną na opasce i podać ustawiony w aplikacji kod PIN. Tak „odblokowana” opaska pozwala na łatwe i szybkie płatności w ciągu 24 godzin, w czasie których bez przerwy pozostanie na nadgarstku użytkownika.

Aby dokonać transakcji, wystarczy zbliżyć nadgarstek z urządzeniem do terminala POS. Przed przypadkowym dokonaniem płatności chroni funkcja świadomej autentykacji – decydując się na płatność, użytkownik musi przesunąć palcem ekran opaski z jednej strony na drugą. Wtedy urządzenie zostaje „aktywowane”, a dokonanie transakcji staje się możliwe.

O zaletach płatności nową opaską Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC umożliwiającej płatności zbliżeniowe i wspierającej trend mobilnych płatności już dziś mogą przekonać się użytkownicy kart Mastercard wydanych przez Bank Spółdzielczy w Wołczynie.

„Regulamin korzystania z kart płatniczych SGB w ramach cyfrowych portfeli”

Wykaz kart cyfrowe portfele.

 

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies