Działalność pozabankowa

Drużyna naszego Banku, w dniu drugiego lipca br., brała udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Wołczyna, zorganizowanego w ramach obchodów Dni Wołczyna 2017. 

4 lutego 2017 r. zakończyły się rozgrywki VIII Edycji Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wołczyna. Drużyna naszego Banku zajęła wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej, ostatecznie kończąc rozgrywki na III miejscu. Ponadto zawodnik naszej drużyny – Damian Woźny zdobył tytuł króla strzelców.

W dniu 1 maja br. w Wołczynie odbył się III Turniej tenisa stołowego o puchar Banku Spółdzielczego w Wołczynie. Wzięło w nim udział przeszło 70 zawodników, m.in. z Wołczyna, Opola, Nysy, Częstochowy, Wielunia, Korfantowa, Lelowa, Brzegu, Niemodlina, Olesna, Namysłowa i Kluczborka. Turniej stał na wysokim poziomie. Mimo tak dużej liczby uczestników, bardzo sprawnie poprowadził wiceprezes OZTS Opole –Pan Zdzisław Grobelski. Turniej mógł się odbyć dzięki uprzejmości Burmistrza Wołczyna, któremu Zarząd BS w Wołczynie dziękuje za udostępnienie hali sportowej.

 

 

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies